, «Біз әртүрліміз, бірақ біз біртұтаспыз» Мы разные но мы едины! » КГУ "Средняя школа №3" ОО города Курчатова УО области Абай
» » » , «Біз әртүрліміз, бірақ біз біртұтаспыз» Мы разные но мы едины!

, «Біз әртүрліміз, бірақ біз біртұтаспыз» Мы разные но мы едины!

Сонымен, «Біз әртүрліміз, бірақ біз біртұтаспыз» тақырыбындағы суреттер байқауыныңқорытындыларын көптен күткен жариялау!Алдымен, бастысы туралы! «Антарес А» ҚҚ барлық қызметкерлері есеңгіреп қалды! Мұндайды ешкім күткен жоқ! Абай облысында осындай креативті және белсенді жастардың бар екендігі туралы ешкімде түсінік болған жоқ!Жұмыстардың көп жіберілгені соншалық, оларды басып шығару үшін арнайы адамды бөлу керек болды! Балалар, сендер ерекшесіңдер! Осы күннен бастап белсенділік бойынша Абай облысы жастарының теңдесі жоқ деп ресми түрде мәлімдеуге болады! Бірақ, әр байқауда жеңімпаздар бар және біздің байқауда олар да бар! Сонымен, жеңімпаздар:1. Лапа Дарья, Курчатов қ., «№ 3 негізгі орта мектеп» КММ2. Шипилова Кира, Абай облысы Бородулиха ауданының «Абай атындағы негізгі орта мектебі» КММ3. Балғабеков Темірлан, Семей қ., «№ 11 негізгі орта мектеп» КММЖеңімпаздарды құттықтаймыз!Жақын арада Сіздермен байқауды ұйымдастырушылардың өкілдері хабарласады.Ал жеңімпаздар қатарына кірмеген балаларды үміттерін үзбеуге шақырамыз! Іс жүзінде барлық жұмыстар қызықты болды! Барлығына сәттілік және одан әрі жетістіктерге жете беруді тілейміз! Итак, долгожданное объявление итогов конкурса рисунков, на тему: «Мы все разные, но мы едины»!Сначала о главном! Все сотрудники ОФ «Антарес А» в шоке! Такого не ожидал никто! Ни у кого даже представления не было, что в области Абай настолько креативная и активная молодежь!Работ прислали столько, что для того, чтобы просто их распечатать пришлось специально человека выделять! Ребята, вы нечто! С этого дня можно официально заявлять, что по активности молодежи области Абай равных нет! Но, в каждом конкурсе есть победители и в нашем конкурсе они тоже есть! Итак, победители:1. Лапа Дарья, г. Курчатов, КГУ «СОШ № 3»2. Шипилова Кира, КГУ «Основная средняя школа имени Абая» Бородулихинского района области Абай3. Балғабеков Темірлан, г. Семей, КГУ «СОШ №11»Поздравляем победителей!