Городской этап I областной олимпиады для учителей казахского языка и литературы (Т1,Т2) » КГУ "Средняя школа №3" ОО города Курчатова УО области Абай
» » » Городской этап I областной олимпиады для учителей казахского языка и литературы (Т1,Т2)
2024

2024 жылдың 23 қаңтар күні Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№3 орта мектебі" КММ-де қала мектептері мұғалімдері арасында І облыстық қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімдері (Т1,Т2), Қазақстан тарихы және дүниежүзі тарихы пәні мұғалімдеріне арналған олимпиаданың қалалық кезеңі өтті. Олимпиаданың мақсаты: педагогтердің шығармашылық ойлауын дамыту, педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін және кәсіби шеберлігін арттыруды қамтамасыз ету, пән мұғалімдерінің құзіреттіліктерін арттыру. Олимпиадаға қала мектептерінің 18 қазақ тілі мен әдебиеті, тарих пәні мұғалімдері қатысты. Бағалаған қазылар алқасының шешімініен мектебіміздің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Бекбаева Мөлдір Тоқтарханқызы 3 орын иеленді. Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдері Кожахметова Жанар Рыпсековна, Игенова Шынар Жумагазыевна, Кенжебекова Салтанат Мукатаевна, Аюпова Алия Канатовна, тарихы пәні мұғалімі Абдулина Гульнар Аскербековнав ерекше жетістіктері үшін грамотамен марапатталды. Мұғалімдерді марапаттарымен құттықтаймыз!23 января 2024 года в КГУ "Средняя школа №3" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай состоялся городской этап I областной олимпиады для учителей казахского языка и литературы (Т1,Т2), учителей истории Казахстана и всемирной истории. Цель олимпиады: развитие творческого мышления педагогов, обеспечение повышения квалификации и профессионального мастерства педагогических работников, повышение компетенций учителей-предметников. В олимпиаде приняли участие 18 учителей казахского языка и литературы, истории школ города. По решению жюри учитель казахского языка и литературы Бекбаева Мөлдір Тоқтарханқызы заняла 3 место. Учителя казахского языка и литературы Кожахметова Жанар Рыспековна, Игенова Шынар Жумагазыевна, Кенжебекова Салтанат Мукатаевна, Аюпова Алия Канатовна, учитель истории Абдулина Гульнар Аскербековна были награждены грамотами за особые достижения. Поздравляем учителей с наградами!

Похожие публикации:

05 декабрь 2023 "Robotek Grand Tournament"
13 сентябрь 2023 Хабарландыру