» » » Городской семинар-практикум для учителей начальных классов города «Конструктор современного урока» 30-летию Независимости Республики Казахстан
2021

2021 ж. 9 желтоқсанда ШҚО ББ Курчатов қаласы бойынша білім бөлімінің "№3 орта мектебі" КММ қала мектептерінің жүргізушісі ретінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай қаланың бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған "Заманауи сабақ конструкторы" атты қалалық семинар-практикум өткізді. Семинарға
2ЖОМ мектептің бастауыш сынып мұғалімдері шақырылды, 1ЖОМ және 4ЖОМ бастауыш ZOOM платформасы арқылы қашықтықтан қатысты. Семинар-практикумның мақсаты: белсенді әдістер, тәсілдер, технологияларды енгізу негізінде бастауыш сыныптарда оқу сабақтарын өткізу сапасын арттыру. 3ЖОМ мұғалімдері бастауыш сыныптардағы жұмыстың заманауи әдістемесімен бөлісті, сабақтың әртүрлі кезеңдерінде шеберлік сыныптарын көрсетті, осылайша заманауи сабақтың конструкторын құрды. Семинар қатысушыларына Қаламыздың әдістемелік кеңесінің сертификаты берілді. Семинар-практикум жоғары деңгейде өтті.

9 декабря 2021 года  КГУ «Средняя школа №3» отдела образования по городу Курчатову УО ВКО, как ведущая школ города, проводила городской семинар-практикум для учителей начальных классов города «Конструктор современного урока» 30-летию Независимости Республики Казахстан. На семинар были приглашены учителя начальных классов СОШ2, СОШ1 и СОШ4 принимали участие дистанционно через ZOOM платформу. Цель семинар-практикума: повышение качества проведения учебных занятий в начальных классах на основе внедрения активных методов, приемов, технологий. Учителя СОШ3 делились современной методикой работы в начальных классов, показывали мастер-классы на разных стадиях урока, тем самым построили конструктор современного урока. Участникам семинара Методическим советом города были вручены сертификаты. Семинар-практикум прошел на высоком уровне.